• Kategorie
  • Szukaj
  • Kominki do wosków zapachowych. Woski i olejki zapachowe.

Wszystko to, co nas otacza ma ogromny wpływ na nasz nastrój i ogólne samopoczucie. Światło, kolory oraz zapachy, choć często bagatelizowane, są w tym przypadku jednymi z najbardziej istotnych czynników. Warto więc zadbać o to, aby każdego dnia choć przez moment otoczyć się na przykład ulubioną wonią sprzyjającą wyciszeniu lub wręcz przeciwnie – aromatami mobilizującymi do działania.

W jaki sposób?

Sięgając po ulubiony kominek do wosków i olejków, na przykład po model klasyczny w kształcie kwiatu lotosu lub po bardzo prosty w obsłudze model elektryczny wyróżniający się minimalistyczną, elegancką linią.

Jaki kominek do wosków zapachowych wybrać?

Obecnie w naszym sklepie internetowym Zdrowo i Stylowo Klienci znajdą zarówno tradycyjne modele, które wymagają zastosowania świecy tealight, jak i te elektryczne, podłączane do gniazdka. Różnią się one oczywiście sposobem działania oraz materiałami z jakich są wykonywane. Te pierwsze rozgrzewane są płomieniem świecy i ze względu na bezpośredni kontakt z ogniem muszą być wykonane z niepalnych materiałów, odpornych na działanie dość wysokich temperatur. Kominki klasyczne dostępne są w różnych, niekiedy bardzo fantazyjnych kształtach, a to sprawia, że nawet nieużywane stanowią pełen uroku element dekoracyjny pomieszczenia.

W przypadku modeli elektrycznych producenci zaangażowali nowocześniejsze rozwiązania, projektując niewielkie urządzenia o bardzo nowoczesnym wyglądzie, które nie wymagają użycia ognia i pozwalają na równomierne wytapianie zastosowanych wkładów woskowych. Kominki tego typu są proste w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu - aby móc cieszyć się ulubionym zapachem wystarczy jedynie podłączyć je do źródła zasilania.

Woski zapachowe

W naszej ofercie oczywiście oprócz eleganckich kominków znajdą Państwo również woski zapachowe od renomowanych producentów takich jak Yankee Candle oraz Serene House. Są to wygodne w stosowaniu wkłady, które pod wpływem ciepła uwalniają aromatyczną kompozycję składającą się z bogatych w składniki nut. Zapraszamy!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny