• Kategorie
  • Szukaj
  • Woskowijka - Beeskin

Prezentowane w tej kategorii produkty Beeskin to propozycja idealna dla wszystkich osób ceniących sobie filozofię zero waste, a także dla tych, które chętnie wprowadziłyby do swojego życia proekologiczne rozwiązania.

Woskowijki – praktyczne, proste w użyciu i ekologiczne

Są produktem wielokrotnego użytku opracowanym z myślą o efektywnym zastąpieniu opakowań plastikowych, folii śniadaniowej oraz aluminiowej, a także jednorazowego papieru śniadaniowego. Woskowijki Beeskin produkowane są z bawełny organicznej nasączonej mieszanką wosku pszczelego, żywicy drzewnej oraz olejku jojoba. Przeznaczone do pakowania żywności sprawdzają się w tej roli doskonale, ponieważ zapobiegają wysychaniu jedzenia. Zapewniają też cyrkulację powietrza, więc nawet szczelnie opakowane owoce, warzywa lub kanapki nie zepsują się tak szybko i nie stracą swoich walorów smakowych. Wosk oraz olejek jojoba sprawiają, że są trwałe, bardzo plastyczne i dobrze dopasowują się do różnych kształtów.

Zakup dostępnych w naszym sklepie internetowym woskowijek to pewność, że otrzymują Państwo najwyższej jakości, oryginalne produkty Beeskin opatrzone certyfikatem. Zapraszamy!