• Zwroty i reklamacje

Reklamacje

Część asortymentu z Naszego sklepu jest produktami delikatnymi, mimo starannego zabezpieczenia przesyłki, mogą ulec uszkodzeniu w trakcie dostawy. W związku z tym każdą przesyłkę należy otworzyć bezpośrednio przy kurierze. Następnie należy sprawdzić czy produkt nie został uszkodzony w trakcie transportu. W przypadku uszkodzeń należy wypełnić protokół reklamacyjny. Protokół reklamacyjny jest podstawą przyjęcia reklamacji.

Jeśli towar posiada wady fabryczne:

 1. Zrób zdjęcie produktu, aby udokumentować wadę i przyspieszyć proces reklamacji.
 2. Wypełnij formularz reklamacyjny. (pobierz plik)

 3. Prześlij formularz wraz ze zdjęciem za pomocą zakładki "KONTAKT", lub na kontakt@zdrowiistylowo.com lub pocztą na adres:
Namor Tech Sp z o.o.
ul. Kalinowa 28/4
71-784 Szczecin
 1. W ciągu 14 dni od otrzymania formularza skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o decyzji, jaką podjęliśmy w sprawie Twojej reklamacji.

 

       Regulamin sklepu

 

Jeśli towar uległ uszkodzeniu w trakcie dostawy:

 1. Każdą przesyłkę należy otworzyć w obecności kuriera.
 2. Jeśli stwierdzimy uszkodzenie produktu wynikające z nieprawidłowego transportu, należy wypełnić protokół reklamacyjny. (pobierz plik)
 3. Następnie zrób zdjęcie produktu, aby udokumentować wadę i przyspieszyć proces reklamacji.
 4. Prześlij formularz wraz ze zdjęciem i protokołem reklamacyjnym za pomocą zakładki "KONTAKT" lub na kontakt@zdrowoistylowo.com lub pocztą na adres:

 

Namor Tech Sp z o.o.
ul. Kalinowa 28/4
71-784 Szczecin
 1. W ciągu 14 dni od otrzymania formularza skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o decyzji, jaką podjęliśmy w sprawie Twojej reklamacji.

 

Regulamin sklepu

 

Zwrot towaru / Odstąpienie od umowy / Rękojmia

Zgodnie z §6 Regulaminu sklepu Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy. W ciągu 14 dni kalendarzowych możesz zwrócić towar bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów zwrotu przesyłki.

Kupujący może w ramach rękojmi żądać wymiany towaru, naprawy towaru, obniżenia ceny lub odstępstwa od umowy. Sprzedawca ustosunkuje się do wniosku o rękojmię w terminie 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia jej złożenia.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu:

 1. Wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy. (pobierz plik)
 2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki odeślij do nas zakupiony towar wraz z podpisanym oświadczeniem na adres:
Namor Tech Sp z o.o.
ul. Kalinowa 28/4
71-784 Szczecin
 1. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan odesłanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 2. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o decyzji zwrotu produktu. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, co do przyjęcia zwrotu, maksymalnie w ciągu 14 dni zwrócimy Ci pieniądze na konto. Jeśli zwrot produktu został odrzucony ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania, produkt zostanie odesłany na wskazany adres zwrotny w ciągu 7 dni roboczych.