• Kategorie
  • Szukaj
  • Witaminy w kroplach - Krolpa Słóńca D3, Nattofit K2 MK7 - Witamina E - Tokotrienole - Astaksantyna - Ubichinol - Młody Jęczmień - Witamina C - Sól Magnezowa

Długotrwały stres, przemęczenie i pośpiech, brak regularnego kontaktu z naturą, a także uboga w mikroelementy oraz witaminy dieta to jedne z wielu czynników, które mogą mieć wpływ na samopoczucie i ogólną jakość życia. Trudno też jest ich obecnie uniknąć, ponieważ ściśle wiążą się z charakterystyczną przede wszystkim dla dużych miast dynamiką. Można jednak spróbować zmniejszyć ich oddziaływanie, wzbogacając dietę o dodatkowe składniki odżywcze - sięgając przede wszystkim po te wyprodukowane na bazie naturalnych surowców.

Bogactwo naturalnych suplementów

Wśród prezentowanych w tej kategorii suplementów znajdziesz m.in. naturalne witaminy E i D3 w kroplach, witaminę C z dzikiej róży z gryką do rozpuszczania w wodzie, a także wieloskładnikowe kompozycje, jak preparat D3 z NattoFit oraz K2 MK7. Zamknięte w wygodnych w użyciu pojemnikach oraz buteleczkach można z łatwością codziennie aplikować i bezpiecznie przechowywać, bez obaw o utratę właściwości. Na liście dostępnych produktów, oprócz kropel witaminowych, znajdują się też:

  • naturalny antyoksydant (Astaksantyna Forte), który pozyskuje się z mikroalg Haematococcus pluvialis,
  • koenzym Q10 (Ubichinol), produkowany przez japońską firmę Kaneka,
  • ekstrakt z liści młodego jęczmienia pozyskany z ekologicznych plantacji,
  • a także sól magnezowa do użytku zewnętrznego.

Uzupełnienie diety o niezbędne składniki

Niedobór witamin i innych składników odżywczych w organizmie spowodowany np. niedostatecznym ich dostarczaniem z pożywieniem, lub jak ma to miejsce w przypadku witaminy D - brakiem słońca. To stan, który może utrzymywać się przez dłuższy czas, i który potwierdzimy podczas konsultacji lekarskiej. Ze względu na fakt, że witaminy są składnikami biorącymi udział w wielu procesach w organizmie podejrzewa się, że zmniejszona ich ilość może być jedną z przyczyn pogorszonego samopoczucia, odbijać się na naszym wyglądzie czy powodować nadmierną senność. Podobnie niepożądany wpływ może mieć zwiększona obecność wolnych rodników, łączona z niezdrowym trybem życia - brakiem ruchu czy też paleniem papierosów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny