• Kategorie
  • Szukaj
  • Świece Zapachowe \ WoodWick \ Yankee Candle \ Millefiori Candle \ CocoWick

Mają w sobie nieodparty urok i magiczną zdolność kojenia zmysłów. Dostępne w naszej ofercie świece zapachowe WoodWick, CocoWick, Yankee Candle oraz Millefiori Candle to produkty renomowanych marek, które swoją popularność zawdzięczają nie tylko szerokiej gamie dostępnych kompozycji aromatycznych. Prawidłowo użytkowane bardzo dobrze i długo się palą, roztaczając w pomieszczeniu zarówno nastrojowe światło, jak i cudowną woń. Nie dziwi więc fakt, że już od pierwszego użycia wiele osób po prostu się w nich zakochuje.

Markowe świece zapachowe w ofercie sklepu internetowego Zdrowo i Stylowo

Doskonale wiemy jak ważne dla naszych Klientów jest kryterium jakości, i że to właśnie nim kierują się wybierając ulubione produkty. Stąd wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć popularnych, luksusowych świec zapachowych Yankee Candle, CocoWick, WoodWick oraz Millefiori Candle.

Dlaczego?

Ponieważ to produkty z wyższej półki, a tylko takie chcemy oferować naszym Klientom.

Wyróżnia je długi czas palenia, zastosowanie knotów drewnianych (WoodWick, CocoWick) lub bawełnianych (Yankee Candle, Millefiori Candle), a także bogactwo i różnorodność zapachów uzyskanych dzięki wykorzystaniu m.in. naturalnych olejków eterycznych. Harmonijne kompozycje opracowano tak, jak opracowuje się ekskluzywne perfumy, dbając o nuty górne, środkowe i dolne. To sprawia, że każda z prezentowanych w tej kategorii świec jest po prostu wyjątkowa, również pod względem zastosowanego wzornictwa opakowań. Szklane lub, jak w przypadku produktów z wosku sojowego marki CocoWick wykorzystujące łupinę kokosa, stanowią subtelny detal uzupełniający aranżację wnętrza.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu

I otocz się wonną kompozycją owocową lub kwiatową z wyczuwalną nutą drzewa różanego, lawendy, jaśminu, konwalii lub kwiatu pomarańczy. Jeżeli zaś preferujesz ciepłe nuty korzenne lub wręcz przeciwnie, chłodne i świeże, również znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie. Yankee Candle, CocoWick, WoodWick oraz Millefiori Candle – bez względu na to, którą świecę zapachową zamówisz, będzie to świetny wybór. Zapraszamy!